Alesis Crimson Mesh Perkusja elektroniczna

Dodaj recenzję:
  • 6832
  • Producent: ALESIS
  • Czas realizacji: 2-7dni
  • Cena netto: 3 251,22 zł 3 999,00 zł
  • Oblicz

Alesis Crimson Mesh Perkusja elektroniczna

Wszystkie pady w Alesis Crimson Mesh Kit wyposażone są w wysokiej jakości naciągi siateczkowe, które zapewniają niezwykle naturalne odbicie. Zarówno dwunasto-calowy werbel jak i wszystkie tomy (dwa 8” oraz floor 10”) są dwustrefowe. Werbel posiada osobny, wolno-stojący statyw, który pozwala na dowolne, indywidualne ustawienie pada przez użytkownika. Pozostałe bębny osadzone są na solidnej, chromowanej ramie. Gwarantuje ona stabilność, niezależnie od intensywności grania. W zestawie znajdują się też: 12” hihat wraz z pedałem, 12” crash z funkcją choke oraz trzy-strefowy, 14” ride.

Perkusja pełna możliwości

Moduł brzmieniowy Crimson posiada 70 zestawów perkusyjnych (50 fabrycznych + 20 użytkownika), ponad 600 sampli, 60 utworów do ćwiczeń oraz wbudowany metronom. Dzięki wyjściu 3,5mm jack można podłączyć odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie mobilne. Moduł dodatkowo wyposażony jest w dwa gniazda ¼” jack, wyjście słuchawkowe oraz USB-MIDI, które pozwala na dowolne edytowanie brzmień.

Wgrywaj swoje własne sample!

Muduł Crimson wyposażony jest również w port USB pozwalający podłączyć pamięć zewnętrzną. Dzięki temu można dowolnie wgrywać ulubione brzmienia w formacie .WAV, co zapewnia nieograniczony potencjał instrumentu. Każdy z sampli może być przydzielony do dowolnej strefy wszystkich padów Crimson Mesh Kit, a także jako utwory do ćwiczeń. Dodatkową zaletą jest możliwość nagrywania bezpośrednio na pamięć zewnętrzną.

Perkusja:

    typ naciągów: Mesh, drobna siateczka
    centrala: 8”
    werbel: 12”, dwustrefowy
    tomy: 2 x 8”, dwustrefowe
    floor tom: 10” dwustrefowy
    hihat: DMPad 12” + pedał DMHat
    crash: dwu-strefowy DMPad 12” z funkcją tłumienia
    ride: trzy-strefowy DMPad 14”
    rama: chromowana, 4 podstawy + wolno-stojący statyw pod werbel

Moduł:

    zestawy perkusyjne: 70 (50 fabrycznych + 20 użytkownika)
    sample (brzmienia): 600
    utwory do ćwiczeń: 60
    wejście USB/MIDI
    port USB

W zestawie:

    komplet kabli
    spinacze do kabli
    zasilacz
    klucz perkusyjny