Alesis VI61 Klawiatura sterująca

Dodaj recenzję:
  • 6719
  • Producent: ALESIS
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 885,37 zł 1 089,00 zł
  • Oblicz

Alesis VI61 Klawiatura sterująca

Alesis VI61 to zaawansowany kontroler USB/MIDI, który umożliwia sterowanie funkcjami oprogramowania DAW, przy pomocy zestawu padów, pokręteł i przycisków. Sześćdziesiąt jeden dynamicznych, półważonych klawiszy z funkcją aftertouch oraz przyciski zmiany oktawy, umożliwiają odgrywanie partii basowych, granie akordów i melodii. Ponadto, klawiatura oferuje szesnaście programowalnych pokręteł i czterdzieści osiem programowalnych przycisków, z pomocą których będziesz w stanie kontrolować efekty i wirtualne instrumenty, sterować parametrami filtrów, określać poziomy głośności, aktywować funkcje i modyfikować różne parametry. Lewy sektor kontrolera dysponuje szesnastoma padami, podświetlanymi RGB, które idealnie spisują się jako triggery perkusyjne, oferując bardzo dużą precyzję i czytelną reprezentację wizualną

Plug and play

VI61 została zaprojektowana z myślą o pełnej integracji z każdym DAW. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB (Mac lub PC), aby bez instalacji żadnych sterowników uzyskać pełną funkcjonalność i kontrolę MIDI. Zintegrowane, 5-pinowe gniazdo MIDI Out umożliwia podłączanie zewnętrznych modułów MIDI, syntezatorów i innych urządzeń. Kontrolę wizualną zapewnia wyświetlacz LED, podświetlane pokrętła, przyciski oraz pady.

Ableton Live oraz XPAND!2

W zestawie z klawiaturą, użytkownik otrzymuje możliwość pobrania oprogramowania Ableton Live Lite oraz Xpand! 2. Są to dwie, bardzo dynamiczne platformy pozwalające na rejestrację, produkcję oraz tworzenie występów live. Ableton to program typu DAW, będący hostem i umożliwiający stworzenie środowiska produkcji muzycznej. Xpand!2 to zaawansowany, wirtualny instrument, który w zawiera w pakiecie szereg pierwszoligowych brzmień – od instrumentów akustycznych do nowoczesnych syntezatorów.

Specyfikacja:

    61 pełnowymiarowych, pół-ważonych klawiszy z funkcją aftertouch
    16 kolorowych (RGB) podświetlanych padów wrażliwych na szybkość uderzenia oraz jego siłę
    kontroler zaprojektowany do kontroli funkcji DAW oraz instrumentów i wtyczek
    16 programowalnych pokręteł, 48 programowalnych przycisków
    koła Pitch i Modulation
    ekran LCD, wyświetlający ustawienia i wartości parametrów
    zasilanie i transmisja danych za pomocą przewodu USB
    w zestawie oprogramowanie Ableton Live Lite Alesis Edition & MIDI