Allen & Heath ZEDi 10 mikser audio z interfejsem USB

Dodaj recenzję:
  • Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
  • Oblicz

Allen & Heath ZEDi 10 mikser audio z interfejsem USB

“Nowe modele ZED od Allen & Heath łączą w sobie znaną z poprzednich modeli konstrukcję i jakość dźwięku z małymi rozmiarami. Dzięki temu, są idealnym rozwiązaniem dla ceniących sobie jakość muzyków, piosenkarzy i małych klubów. Niezależnie od tego, czy nowe ZEDy wykorzystuje się do tworzenia w domu, grania na żywo czy do nagrywania utworów, są one uniwersalnym narzędziem do kreatywnej pracy”, komentuje specjalista produktu, Harry Garcia.

Konstrukcja HI-END

“Trzy nowe miksery ZED łączą high-endowy wygląd z kompaktową konstrukcją, dając możliwość zastosowań w prostych, ale profesjonalnych konfiguracjach. Wyjątkowa konstrukcja preampów, przydatne wejścia DI dla gitarzystów, efekty zastosowane w ZED-6FX, funkcjonalność ZEDi-8 jako interfejsu USB i w końcu wewnętrzne zasilanie – to wszystko sprawia, że nowe miksery ZED są w stanie zaoferować więcej niż pozostałe miksery tej klasy”, podsumowuje Mike Griffin, projektant z działu R&D Allen&Heath.

ZEDi-10 łączy w sobie funkcje kompaktowego miksera z interfejsem USB 4x4 o rozdzielczości próbkowania 24 bity/96kHz. Z jego pomocą można nagrywać i odtwarzać dźwięk na komputerach Mac i PC lub na urządzeniach iOS (używając Camera Connection Kit), z bardzo elastycznymi możliwościami routingu źródeł. ZEDi-10 jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem Cubase LE i aplikacją do produkcji muzycznej Cubasis.

Trwałość i funkcjonalność

Dodatkowo, nowe modele ZED posiadają funkcjonalną obudowę i metalowy panel na przodzie. Wszystkie modele mają wbudowany 2-pasmowy korektor, 60mm tłumik głównego miksu, funkcję monitorowania kanałów oraz zasilanie phantomowe. Wyjątkowe jak na tego typu produkt jest to, że mikser posiada oddzielne płytki PCB z wlutowanymi potencjometrami dla każdego kanału, a także wewnętrzny zasilacz zapewniający długą bezawaryjną pracę urządzenia nawet w trudnym warunkach.