Bose S1 PRO przenośny sytem audio bluetooth z akumulatorem

 • Dodaj recenzję:
  • 9552
  • Producent: BOSE

  • Historia ceny
   Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 299,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 2-3 dni

  PROFESJONALNE BRZMIENIE W KAŻDYCH WARUNKACH

  Zostań bohaterem imprezy

   

   

  Zawsze przynosisz najlepszą listę odtwarzania. Teraz możesz przynieść ze sobą najlepsze nagłośnienie. System Bose S1. To głośnik Bluetooth®, system PA i wszystko, czego potrzeba do rozkręcenia zabawy na imprezach, spotkaniach poza domem i wszystkich innych okazjach, które zasługują na lepszy dźwięk. Możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę z urządzeń mobilnych bądź podłączyć do niego mikrofon albo swój ulubiony instrument.

  Dzięki jego lekkiej i wytrzymałej obudowie z wbudowanym uchwytem możesz bez wysiłku przenieść go w niemalże dowolne miejsce. A gdy już dotrzesz na miejsce, akumulator umożliwi Ci nawet 11 godzin odtwarzania.

   

  Włącz i ruszaj 

  Wytrzymały system S1 Pro z łatwością znosi trudy transportu, a jego niewielka waga, wynosząca zaledwie 7,1 kg (15,7 funta), umożliwi przyniesienie go na każdą imprezę, wyjście w plener lub spotkanie poza domem. Ten wszechstronny głośnik sprawdza się w każdej sytuacji.

   

   

   

  Profesjonalne brzmienie

  Zostań DJ-em dzięki strumieniowemu przesyłaniu przez Bluetooth, przekazuj wyraźne ogłoszenia przez mikrofon lub graj melodie, korzystając z ulubionej gitary lub keyboardu. Wbudowany procesor ToneMatch nadaje mikrofonom i gitarom naturalny dźwięk, a automatyczny korektor sam dostosowuje tony systemu, aby osiągnąć wspaniały dźwięk w każdej pozycji.

   

   

  Odtwarzaj w dowolnym miejscu i przez dłuższy czas 

  Niezależnie gdzie się znajdziesz, akumulator litowo-jonowy systemu S1 Pro pozwoli nawet na 11 godzin odtwarzania. Co więcej, gdy czasu na doładowanie będzie mało, możesz skorzystać z funkcji szybkiego ładowania.

   

   

  Prosta obsługa

  Urządzenie możesz swobodnie ustawić na ziemi, położyć na boku, odchylić do tyłu lub umieścić na podwyższeniu. Unikalna wielopozycyjna konstrukcja głośnika, wbudowane czujniki praz automatyczny korektor sprawiają, że dźwięk jest zawsze pełny i harmonijny.

   

  Weź dobrą zabawę w swoje ręce  

  Aplikacja Bose Connect daje również dostęp do dodatkowych funkcji jak na przykład tryb Party, umożliwiający połączenie głośnika z drugim systemem S1 Pro lub innym zgodnym głośnikiem Bluetooth Bose i bezprzewodowe przesyłanie do nich dźwięku. Co więcej, do dyspozycji są inne zaawansowane opcje, które pomogą Ci wydobyć z S1 Pro jeszcze lepszy dźwięk.

   

   

  Postaw na profesjonalizm, postaw na Pro.

  Kiedy wszyscy liczą na Ciebie i Twoją muzykę, S1 Pro Cię nie zawiedzie. To przenośny system muzyczny, który sprawdza się w każdych okolicznościach.

   

    DŹWIĘK, KTÓREGO PRAGNIESZ

  Wydajny dźwięk z niewielkiego, wygodnego systemu, który zawsze jest gotowy do pracy, gdziekolwiek się znajdziesz.


    STWORZONY DO PODRÓŻY

  Lekka i wyjątkowo wygodna w przenoszeniu obudowa, opracowana z myślą o łatwym transporcie z użyciem praktycznego uchwytu.

  PROFESJONALNE BRZMIENIE

  Wbudowany trójkanałowy mikser jest wyposażony w niezależny procesor ToneMatch, regulację pogłosu i korektor na dwóch kanałach oraz dodatkowy kanał przewodowego (3,5 mm) lub bezprzewodowego źródła dźwięku.

  ŁATWE PAROWANIE, WSZECHSTRONNA APLIKACJA

  Przesyłanie strumieniowe dźwięku o wysokiej jakości przez Bluetooth z urządzenia mobilnego oraz funkcja parowania jednym przyciskiem. Włącz tryb Party w aplikacji Bose Connect, aby bezprzewodowo przesyłać dźwięk do drugiego systemu S1 lub innego, zgodnego głośnik Bluetooth Bose. Zaawansowane opcje w aplikacji pomogą wydobyć z S1 Pro jeszcze lepszy dźwięk.

  PROSTA OBSŁUGA

  Możliwość ustawienia w różnych pozycjach oraz funkcja automatycznego korektora zapewnia najlepsze brzmienie w każdej sytuacji, niezależnie od pozycji systemu. Głośnik jest ponadto zgodny ze standardowymi statywami 35 mm.

  PRZEZ CAŁĄ NOC.

  Przesyłanie strumieniowe dźwięku o wysokiej jakości przez Bluetooth z urządzenia mobilnego oraz funkcja parowania jednym przyciskiem. Włącz tryb Party w aplikacji Bose Connect, aby bezprzewodowo przesyłać dźwięk do drugiego systemu S1 lub innego, zgodnego głośnik Bluetooth Bose. Zaawansowane opcje w aplikacji pomogą wydobyć z S1 Pro jeszcze lepszy dźwięk.

   

  Kluczowe cechy systemu:

  • Trójkanałowy mikser z regulacją głośności i wskaźnikami sygnału.
  • W pełni funkcjonalne kanały 1 i 2, wejścia combo-XLR, procesor ToneMatch, regulacja tonów i pogłosu.
  • Przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth lub wejście AUX 3,5 mm 
  • Wyjście liniowe umożliwiające rozbudowę o inne systemy.
  • Gniazdo statywu głośnikowego zgodne ze standardowymi statywami 35 mm.

   

   

   

   

   

  Wymiary/waga Głośnik:33 cm H x 24.13 cm W x 28.45 cm D (7.1 kg)

  Wejścia i wyjścia
  2 wejścia combo XLR i 1/4 cala Wejście 3,5 mm Wejście Bluetooth Wyjście liniowe TRS
  Dodatkowe informacje
  Zasięg łączności bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
  Akumulator litowo-jonowy
  Zgodność z aplikacją Bose Connect
  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  System S1 Pro z akumulatorem
  Przewód zasilający Przewodnik szybkiego startu

   

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

  Co wyróżnia wielopozycyjny system PA Bose S1 Pro na tle innych systemów PA?

  System S1 Pro to unikalne połączenie głośnika aktywnego, monitora odsłuchowego, comba instrumentalno-wokalowego i głównego systemu muzycznego. Możliwość ustawienia w różnych pozycjach oraz funkcja automatycznej korekcji zapewnia optymalne brzmienie w każdej sytuacji. Funkcje takie jak trójkanałowy mikser, procesor pogłosu, strumieniowe przesyłanie przez Bluetooth® i procesor dźwięku ToneMatch sprawiają, że system S1 Pro sprawdzi się w każdych zastosowaniach PA.

   

  W jaki sposób można skonfigurować system?

  Wybierz orientację systemu w zależności od zastosowania.
  Podłącz kabel zasilania lub użyj opcjonalnego akumulatora.

  Podłącz źródło dźwięku. Jeśli korzystasz z gitary lub mikrofonu, ustaw przełącznik ToneMatch w odpowiednim położeniu.
  Włącz zasilanie i zwiększ głośność.

   

  Jakie jest optymalne umieszczenie systemu S1 Pro?

  Wszechstronny system S1 Pro może pracować w jednym z czterech trybów w zależności od zastosowania.

  Podwyższona scena
  Ustaw system S1 Pro na scenie. Dzięki temu wszyscy słuchacze będą wyraźnie słyszeć dźwięk oraz wszystkie jego detale. Docenią w ten sposób pełen zakres częstotliwości systemu.

  Odchylenie
  Jeśli słuchacze znajdują się blisko Ciebie, odchyl system S1 Pro na tylną krawędź. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stań lub usiądź po jednej stronie głośnika — w ten sposób nie będziesz blokować dźwięku.

  Tryb monitora odsłuchowego
  Jeśli chcesz korzystać z systemu S1 Pro w charakterze monitora odsłuchowego, postaw go poziomo na podłodze, kierując przednią część w stronę wykonawcy. Przechyl głośnik na boczną krawędź. Obróć logo Bose w lewo, aby dopasować do wybranego trybu.

  Statyw głośnikowy
  Umieść jeden lub dwa systemy S1 Pro na statywach głośnikowych (sprzedawanych osobno) przy wykorzystaniu jako typowe nagłośnienie.

   

  Jaką rolę pełni automatyczna korekcja?

  Automatyczna korekcja zapewnia optymalną wydajność dzięki wykrywaniu położenia systemu PA S1 Pro z wykorzystaniem wewnętrznych czujników. Po ustawieniu w nowej pozycji system stosuje optymalną krzywą korekcji, aby poprawić jakość dźwięku.

   

  Biorąc pod uwagę mniejszy rozmiar, czy dźwięk z systemu S1 Pro rozchodzi się tak samo daleko, jak w przypadku systemu L1 Compact?

  Wielopozycyjny system PA S1 Pro pozwala uzyskać poziome pokrycie dźwiękowe porównywalne z systemami L1. Zastosowany w tych systemach dłuższy moduł głośnikowy zapewnia większy zasięg dźwięku oraz mniejsze straty mocy w porównaniu z mniejszym modułem w systemie S1 Pro.

   

  Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro jest odpowiedni dla mobilnych DJ-ów?

   

  Tak. Wygodniejszy transport, łatwiejsza konfiguracja i profesjonalna jakość dźwięku sprawiają, że system S1 Pro sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach wymagających mniejszego systemu PA: imprez z udziałem DJ-ów, wydarzeń sportowych, prezentacji biznesowych itp., które wymagają wysokiej jakości dźwięku oraz wygody użytkowania takiego systemu.

  System S1 Pro jest wyposażony w najlepszą w swojej klasie funkcję przesyłania strumieniowego przez Bluetooth z możliwością parowania urządzeń jednym przyciskiem. Wejście 3,5 mm umożliwia przewodowe podłączenie miksera DJ, laptopa, odtwarzacza CD lub przenośnego odtwarzacza dźwięku. Aby szybko coś ogłosić, wystarczy podłączyć mikrofon dynamiczny do jednego z kanałów mikrofonowych/instrumentowych.

  Dwa systemy S1 Pro świetnie nadają się dla DJ-ów, ponieważ pozwalają odtwarzać dźwięk stereofoniczny. Na większych imprezach z udziałem DJ-ów pojedynczy system S1 Pro może również pełnić rolę głośnika satelitarnego.

   

  Jakie korzyści zapewnia zintegrowany procesor dźwięku ToneMatch?

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z gitary elektrycznej, czy z mikrofonu dynamicznego, procesor ToneMatch pozwala zachować brzmienie źródła, maksymalizując parametry dźwięku dzięki korekcji.

   

  Ile kanałów ma system S1 Pro?

  Trzy. System S1 Pro zawiera dwa w pełni funkcjonalne kanały przeznaczone do emisji mowy lub muzyki na żywo oraz jeden kanał do odtwarzania nagranego wcześniej materiału, przesyłanego strumieniowo przez Bluetooth lub ze źródła dźwięku podłączonego do wejścia 3,5 mm.

   

  Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro jest wyposażony w analogowe wyjście audio?

  Tak. Wielopozycyjny system PA S1 Pro jest wyposażony w wyjście liniowe umożliwiające wysłanie sumy do dodatkowego systemu S1 Pro lub konsolety.

   

  Czy systemy S1 Pro są zgodne z mikserami T4S/T8S ToneMatch?

  Tak. Pamiętaj jednak, że w takich zastosowaniach jest potrzebny opcjonalny zasilacz ToneMatch. W przypadku występów, które wymagają dostępu do naszej najbardziej zaawansowanej biblioteki efektów, funkcji przetwarzania dynamicznego oraz dodatkowych wejść i wyjść, zalecamy korzystanie z mikserów ToneMatch.

  Aby zastosować mikser T4S/T8S ToneMatch wraz z systemem wielopozycyjnym PA S1 Pro, podłącz wyjście miksera ToneMatch do wejścia 1 lub 2 w systemie S1 Pro. Ustaw wyjściowy poziom dźwięku miksera ToneMatch na co najmniej 50% i wyreguluj głośność systemu S1 Pro za pomocą pokrętła.

   

  W jaki sposób można wykorzystać instrumenty lub urządzenia z wyjściem stereofonicznym?

  Pojedynczy wielopozycyjny system PA S1 Pro może łączyć dwa kanały, aby wypełnić dźwiękiem całą salę lub scenę. W przypadku instrumentów lub nagrań wymagających typowego efektu stereofonicznego można użyć dwóch systemów S1 Pro.

   

  Jak udało się osiągnąć taką jakość dźwięku z tak niewielkiego systemu?

  W fazie projektowania zadbano, aby wszystkie przetworniki i podzespoły elektroniczne działały jak jeden zintegrowany system. Dzięki temu wielopozycyjny system PA S1 Pro pomimo swoich niewielkich rozmiarów charakteryzuje się dużą mocą i wysoką skutecznością.

   

  Czy system S1 Pro jest wodoodporny?

  System S1 Pro nie jest wodoodporny. W zestawie znajduje się jednak osłona chroniąca urządzenie podczas transportu.

   

  Czy do wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro można podłączyć zewnętrzny głośnik niskotonowy taki jak moduł basowy Bose B1?

  Nie. System nie obsługuje dodatkowych modułów basowych. Mimo to model S1 Pro zapewnia odpowiednie brzmienie niskich tonów dzięki zastosowaniu zintegrowanego głośnika niskotonowego o dużym wychyleniu membrany.

   

  W którym miejscu na scenie należy ustawić wielopozycyjny system PA S1 Pro?

  Sposób rozmieszczenia wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro zależy od wymagań. Aby uzyskać optymalną jakość dźwięku, ustaw system bezpośrednio za wykonawcą lub nieco obok niego.

   

  Czy system S1 Pro wyposażono w uniwersalny zasilacz umożliwiający podłączenie go do gniazda ściennego?

  Tak. System S1 Pro jest wyposażony w uniwersalny zasilacz, który umożliwia zasilanie urządzenia napięciem 100-240 V. W opakowaniu produktu znajduje się przewód zasilający dostosowany do regionu, w którym zakupiono system

   

  Jaki jest okres gwarancji na wielopozycyjny system PA S1 Pro?

  Wielopozycyjny system PA S1 Pro jest objęty dwuletnią ograniczoną gwarancją.

   

  Czy wielopozycyjny system PA S1 Pro może współpracować z systemem L1?

  Tak. Wszystkie systemy mogą grać obok siebie na jednej scenie. Pamiętaj jednak, że systemy L1 Compact oraz L1 Model II zostały wyposażone w większy moduł głośnikowy niż wersja S1 Pro, dlatego ich dźwięk rozchodzi się dalej i traci mniej mocy w porównaniu z mniejszym modułem w systemie S1 Pro.

   

  Gdzie można znaleźć dodatkowe informacje dotyczące wielopozycyjnego systemu PA S1 Pro lub przenośnego systemu liniowym L1 oraz uzyskać porady pozwalające w pełni wykorzystać zalety tych rozwiązań?

   

  Aby skontaktować się z innymi użytkownikami systemu S1 Pro oraz członkami zespołu produktowego, uzyskać wsparcie dotyczące produktu lub podzielić się swoimi wrażeniami, zadzwoń +48 607615717