BOSE SoundComm B40 Headset

 • Dodaj recenzję:
  • 14828
  • Producent: BOSE

  TECHNOLOGIA ANULOWANIA HAŁASU AKUSTYCZNEGO, JASNA KOMUNIKACJA, WYGODNA I TRWAŁA.

   

  Nowy zestaw słuchawkowy Bose SoundComm B40 to najlepszy zestaw słuchawkowy, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepszą kombinację wydajności eliminacji hałasu, jasnej komunikacji, komfortu i trwałości zespołom produkującym wydarzenia na żywo, w tym operatorom kamer, specjalistom ds. Oświetlenia, reżyserom, producentom i innym członkom zespołu produkcyjnego, którzy pracują w środowiskach o wysokim poziomie hałasu.

   

   

  Niezbędny w środowiskach o wysokim poziomie hałasu, w których komunikacja ma kluczowe znaczenie

   

  Klarowność dźwięku i zrozumiałość mowy są kluczem do każdej udanej transmisji na żywo i wydarzenia, dlatego wyposażyliśmy nowy SoundComm B40 w opatentowaną technologię eliminacji szumów akustycznych Bose, aby zmniejszyć rozpraszający szum tła. Następnie dodaliśmy mikrofon z dynamicznym tłumieniem szumów, który optymalizuje zrozumiałość i zapewnia eliminację szumów dalekiego pola, aby umożliwić wyraźną komunikację wychodzącą.
   

  INTELIGENTNY DESIGN - Nie narażaj wygody na trwałość


  Lekkie materiały, inteligentny rozkład ciężaru, niska siła zaciskania oraz dedykowane nauszniki lewe i prawe pozwalają na wiele godzin wygodnego noszenia. Wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości komponenty zapewniają wytrzymałość na zużycie w warunkach profesjonalnych i ekstremalnych.


  Idealny do muzyki na żywo i produkcji teatralnej
  Przejrzysta komunikacja, długotrwały komfort i trwałość sprawiają, że B40 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów zajmujących się wydarzeniami na żywo lub podczas imprez zewnętrznych, takich jak operatorzy kamer, profesjonaliści od oświetlenia, inżynierowie pracujący w domu i ekipy produkujące wydarzenia.

   

   

   

  TECHNOLOGIA OPRACOWANA W CIĄGU 30 LAT. OCENIONE W SEKUNDACH.


  Chociaż firma Bose od dawna stosuje technologię aktywnej redukcji hałasu w zestawach lotniczych i wojskowych, zestaw słuchawkowy SoundComm B40 stanowi przełom w czystej komunikacji i zarządzaniu hałasem w profesjonalnym trenowaniu produkcji na żywo oraz w trenowaniu bocznych linii sportowych i pracownikom pomocniczym, którzy pracują w warunkach wysokiego hałasu środowiska.

   

  AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU


  Technologia redukcji szumów akustycznych firmy Bose monitoruje środowisko hałasu i tworzy przeciwny sygnał, aby natychmiast anulować hałas. Zmniejsza to szum tła w głośnym otoczeniu, umożliwiając lepszą komunikację i zrozumiałość.

   

  ACTIVE EQUALIZATION


  Obwody kształtują i wyrównują przychodzące sygnały audio, zapewniając wyraźny i zrozumiały dźwięk interkomu.

   

  DYNAMICZNY MIKROFON


  Odporny na warunki pogodowe mikrofon z dynamicznym tłumieniem szumów 150 omów optymalizuje zrozumiałość i zapewnia eliminację szumów dalekiego pola (przy prawidłowym ustawieniu), aby umożliwić wyraźną komunikację wychodzącą.

   

  KOMFORT DŁUGOTERMINOWY


  Lekkie materiały, inteligentny rozkład ciężaru, dedykowane nauszniki lewe i prawe oraz minimalna siła zaciskania pozwalają na wiele godzin wygodnego noszenia.

   

  TRWAŁA, ODPORNA NA POGODĘ 


  Wytrzymała i solidna konstrukcja stworzona, aby znosić zużycie codziennego użytkowania oraz ekstremalne temperatury i ekstremalne warunki środowiskowe na zewnątrz.

   

  PODUSZKI O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI


  Zastrzeżona konstrukcja Bose tworzy uszczelnienie akustyczne, aby zmaksymalizować wydajność audio i redukcję szumów bez uszczerbku dla wygody.

   

  WZORY JEDNO- LUB PODWÓJNE NAUSZNIKI


  Wybierz pomiędzy konstrukcją z dwoma nausznikami dla maksymalnej redukcji hałasu lub konstrukcją z jednym nausznikiem dla zwiększenia świadomości sytuacyjnej.

   

  MIKROFON WYMIENNY Z BOKU I CIENKI, ELASTYCZNY PRZEWÓD


  Łatwo przełączaj mikrofon i nowy cienki, elastyczny kabel od lewej do prawej nausznika, odkręcając i dokręcając śruby samozabezpieczające.

   

  WYJĄTKOWA ŻYWOTNOŚĆ BATERII


  Do 56 godzin w modelach z jednym zestawem słuchawkowym lub do 48 godzin z zestawem słuchawkowym z dwoma zestawami słuchawkowymi i bateriami alkalicznymi.

   

  BYPASS KOMUNIKACYJNY


  Umożliwia komunikację domofonową, nawet gdy baterie są wyczerpane.

   

  IDEALNY DO MUZYKI NA ŻYWO I PRODUKCJI TEATRALNEJ


  Czysta komunikacja, długotrwały komfort i trwałość sprawiają, że zestaw słuchawkowy SoundComm B40 jest doskonałym wyborem
  dla profesjonalistów zajmujących się wydarzeniami na żywo, pracujących w środowisku zewnętrznym lub wewnętrznym, takich jak operatorzy kamer, profesjonaliści od oświetlenia, inżynierowie z domu i ekipy produkujące wydarzenia.