Casio SA-77 Keyboard dla dzieci

 • Dodaj recenzję:
  • 4821
  • Producent: CASIO
  • Czas realizacji: 2-5 dni
  • 319,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

  Casio SA-77 keyboard dla dzieci
  Idealny instrument dla najmłodszych adeptów muzyki

  Ten wyjątkowy, 44 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 wbudowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI oraz ośmiogłosową polifonią, pozwala na wiele godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która z pewnością szybko się nie znudzi. Wbudowany wyświetlacz pokazuje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w łatwy sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.

  100 Brzmień

  Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.

  50 Rytmów

  Szeroki wybór spośród 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, idealnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki.

  Przycisk szybkiego wyboru pianina lub organ

  Twoje ulubione brzmienie jest dostępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, otrzymujesz szybki i łatwy dostęp to podstawowych brzmień.

  10 wbudowanych utworów do nauki

  Ten malutki instrument posiada aż 10 wbudowanych melodii, zróżnicowanych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego.

  Wyświetlacz LCD

  Wbudowany wyświetlacz zapewnia podgląd wybranych instrumentów, styli oraz innych istotnych informacji.

  Pięć padów perkusyjnych

  5 wbudowanych padów perkusyjnych, to świetny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad posiada inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować wbudowane rytmy lub tworzyć ciekawe, nowe mini kompozycje.

  System nauki melodii

  Funkcja zatrzymywania melodii idealnie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument posiada 10 różnych ćwiczeń do nauki.

  Specyfikacja:

      44 miniaturowe klawisze
      8-nutowa polifonia
      100 barw
      50 rytmów
      5 padów perkusyjnych
      10 utworów Demo
      wyświetlacz LCD
      złącza: słuchawki, zasilacz
      Zasilanie: 6 baterii lub zasilacz (opcja)

  Polecamy zakup wraz z zasilaczem (dostępny osobno).