LDM Cube.R/T1100 + Mikrofon doręczny H100

 • Dodaj recenzję:
  • 10429
  • Producent: LDM
  • 2 490,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

   LDM Cube.R/T1100 + Mikrofon doręczny H100

  Jednym z największych atutów urządzenia jest jego brzmienie - mocne, bardzo czytelne i dynamiczne. Najwyższej klasy włoskie głośniki firmy FaitalPro zapewniają nie tylko doskonały, naturalny vocal, ale równie dobrze radzą sobie w niskim paśmie. Dopełnieniem całości jest wbudowany odtwarzacz Mp3 z funkcją Bluetooth oraz profesjonalny system bezprzewodowy LDM T1100 którego zaletami są:

  - system antenowy Tru Diversity. W tym systemie każda z anten podłączona jest do oddzielnego odbiornika radiowego, a sygnały z obu odbiorników są podłączone do procesora, który monitoruje ich poziom. Procesor w każdej chwili odczytuje poziom obydwu anten i zawsze przełącza odbiór na tę antenę, która w danym momencie ma silniejszy sygnał. W systemie True Diversity mamy pewność, że sygnał audio ma największy z możliwych odstęp od poziomu szumów w danych warunkach nagłośnienia, czyli ma lepszą dynamikę i czystość brzmienia. System True Diversity, w przeciwieństwie do częściej spotykanego Diversity, zapewnia doskonały zasięg nawet w bardzo trudnych warunkach radiowych, na przykład w tłumie ludzi

  - odbiornik ma możliwość automatycznego strojenia, wtedy system wybiera sobie najbardziej optymalny kanał. Istnieje również możliwość ustawienia ręcznego wybranych kanałów (częstotliwości). Przydaje się to wtedy, gdy chcemy ustawić kilka odbiorników na tych samych częstotliwościach w jednym miejscu

  - szeroki zakres pracy w paśmie UHF. Mamy do wyboru aż 100 częstotliwości.

  - wybór dwóch zakresów mocy pracy systemu - im większa moc, tym większy zasięg, ale też krótszy czas pracy baterii w nadajniku. Przy pracy w niewielkiej odległości od odbiornika zaleca się ustawienie mniejszej z mocy.
  - rozbudowany wyświetlacz LCD odbiornika

  Cube to kompaktowy, solidny (wykonany ze sklejki) zestaw pozwalający bezproblemowo nagłośnić 100-150 osobowy tłum. Zasilanie poprzez dołączony zasilacz (ładowarkę) lub z wbudowanego akumulatora. Ładowarka w zestawie.

  Przenośny system wzmacniający Cube wyposażony w wbudowany procesor DSP z wejściem na gitarę oraz odbiornik mikrofonu bezprzewodowego LDM T1100. Odbiornik pracuje w systemie True Diversity i posiada 100 kanałów (częstotliwości) do wyboru. Zasięg mikrofonu bezprzewodowego - około 60m.

  Moc muzyczna WMAX: 180
  Moc znamionowa WRMS: 90
  Głośnik niskotonowy: 4" neodym x2
  Pasmo przenoszenia (Hz): 80-20000
  Max. SPL (dB): 116
  Wejścia: Mic./Line (combo); Line (chinch)
  Wyjścia: Line (chinch)
  Zasilanie: Akumulator 7Ah
  Czas pracy akumulatora (h): min. 4
  Zasięg działania mik. bezprzewodowego (m): 30-50
  Gniazdo statywu: Tak (gwintowane - M10)
  Wykończenie: Powłoka poliuretanowa
  Wymiary SxWxG (mm): 166x221x188
  Waga (kg): 5,10

  Mikrofon bezprzewodowy LDM H100

  Zastosowanie: odbiornik mikrofonu bezprzewodowego LDM T110 / T2100

  Moc nadajnika: 10mW

  Typ mikrofonu: dynamiczny

  Wykonanie: aluminium / anodowe utlenianie

  Zasilanie:  3V (2x1.5V AA)

  Wymiary: 265mm