Marshall Origin20H

 • Dodaj recenzję:
  • 2 289,00 zł
  • Oblicz

  Marshall Origin20H

  Wyraź swoją osobowość dzięki tej 20W głowie. Origin20H TM oferuje klasyczne, w pełni lampowe i bogate w harmoniczne brzmienie. Dzięki eleganckiej stylistyce i nowoczesnym funkcjom ten wzmacniacz jest idealny do wykorzystania w każdych warunkach – od domowych do studiów nagrań i małych scen. W komplecie znajduje się 2 pozycyjny footswitch, dzięki któremu możesz kontrolować podbicie gain oraz włączać i wyłączać pętlę efektów.

   Dodaj trochę podbicia

  Przełączana footswitchem funkcja podbicia gain pozwala kształtować twoje brzmienia dodając więcej gainu oraz przesterowanego „złamania”.

  Kontroluj brzmienie

  Z jednym kanałem ten wzmacniacz nadal oferuje pełną paletę brzmień. Wykorzystując kontrolę Tilt możesz zmieniać brzmienie od normalnego do wysokiego, jasnego aby uzyskać swoje ulubione. 

  Masz moc

  Aby dopasować się do warunków, w których grasz, od domowych do studyjnych stworzyliśmy nową technologię redukcji mocy, PowerstemTM pozwalająca przełączać 3 tryby mocy: wysoki, średni lub niski.

  Kontrolujesz brzmienie

  Zwiększając poziom głośności możesz uzyskać to klasyczne, przesterowane brzmienie a za pomocą kontroli presence zwiększysz ilość wysokich częstotliwości.