Mesa Boogie Rosette 300 2x8" combo

Dodaj recenzję:
 • Cena netto: 5 365,04 zł 6 599,00 zł
 • Oblicz

Twoje brzmienie akustyczne z detalami i przejrzystością jak nigdy wcześniej.

Przedstawiamy najnowszy wzmacniacz Rosette™ 300 Two:Eight – akustyczne kombo 300W z dwoma kanałami i zestawem profesjonalnych funkcji niezbędnych do wykorzystania na  żywo, w studio i w domu.

Niewielu może odmówić wewnętrznego piękna instrumentom akustycznym, a w szczególności gitarze akustycznej. Wizualne piękno drewna, zaokrąglone kształty i eleganckie linie, delikatne, artystyczne detale współgrają w harmonii z naprężonymi strunami tworząc muzyczny ideał.

Kiedy więc Mesa zwróciła swoje oczy i uszy w kierunku wzmocnienia tego dźwięku jedna rzecz była najważniejsza – nie zaszkodzić. Nie ma powodu aby „polepszać” brzmienie gitary akustycznej czy innego instrumentu akustycznego, należy je po prostu odtworzyć.

 

W przeciwieństwie do wzmacniaczy do gitary elektrycznej, które oferują mnóstwo upiększeń, a często kompletnie zmieniają brzmienie instrument akustyczny zawiera w sobie całą swoją złożoną zawartość harmoniczną.  Wszystko co należy zrobić to odtworzyć to piękno w idealny sposób.

Tylko kilka produktów dostępnych na rynku wydaje się trzymać zasady “nie szkodzić” w przypadku wzmacniaczy akustycznych. Ale kiedy przychodzi do złożenia elektronicznych i mechanicznych elementów , które mają oddać tą zasadę okazuje się, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Wymaga to wykorzystania absolutnie najlepszych komponentów i zaprojektowania obwodów o bezkompromisowej przejrzystości, dokładności, czystości brzmienia i najniższych możliwych szumach.  

Seria ROSETTE jest dedykowana dla instrumentów akustycznych, nie tylko gitar, ale także dla mandolin, ukulele, skrzypiec, wiolonczeli, kontrabasów i innych unikalnych instrumentów akustycznych.

Szacunek dla instrumentów akustycznych był przewodnikiem do stworzenia serii Rosette. Blisko 50 letnie zaangażowanie Mesa/Boogie w tworzenie innowacyjnych, niezawodnych i inspirujących wzmacniaczy do instrumentów wreszcie obejmuje niesamowity świat instrumentów akustycznych.
Inne produkty z serii:
Rosette Acoustic DI

Specyfikacja

 • Typ wzmacniacza – preamp solid-state, końcówka mocy klasa D
 • Moc – 300W/4 Ohm, 150W/8 Ohm
 • Kanały – 2, kanał 1 XLR lub jack ¼”, kanał 2 jack ¼”
 • Korekcja  - filtr górnoprzepustowy, aktywna 4 pasmowa z pełną kontrolą
 • Efekty – wbudowane: Chorus+Reverb, Room, Hall Reverb, wbudowana pętla efektów
 • Inne – chłodzenie konwekcyjne (bezszumowe), wyjście słuchawkowe, wejście AUX, wyjście bezpośrednie DI XLR, pokrowiec w komplecie, opcjonalny footswitch, wbudowany tilt back,
 • Chassis – aluminium
 • Waga – 13.50 kg
 • Wymiary – wys x szer x głęb – 33,15 x 45,75 x 31,15 cm