PreSonus FaderPort 8 Uniwersalny Kontroler USB

 • Dodaj recenzję:
  • 9432
  • Producent: PRESONUS
  • Czas realizacji: 2-5 dni
  • 1 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  PreSonus FaderPort 8 Uniwersalny Kontroler USB

  Chociaż klawiatura i myszka dobrze sprawdzają się przy kontroli programów DAW, praca z miksem i funkcjami automatyki będzie znacznie wygodniejsza, gdy użyjesz precyzyjnego, dotykowego kontrolera FaderPort 8. Sterownik wyposażony w 8 czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków 100 mm, a także 57 przycisków obsługujących 78 różnych funkcji, pozwala szybko powiększyć widok plików w trakcie edycji, dopasować tempo jednym przyciskiem, modyfikować parametry wtyczek, zarządzać miksami aux – oraz, co oczywiste, kontrolować poziomy ścieżek jednym ruchem dłoni. FaderPort 8 zapewni ci najszybszy i tak wydajny sposób pracy, jakiego do tej pory nie doświadczyłeś.

  Działaj szybciej i lepiej

  Zamiast zmuszać cię do zmiany metod pracy, FaderPort 8 usprawni sposób w jaki miksujesz. Nadal używaj swojej klawiatury i myszy tak, jak do tej pory, a FaderPort 8 wykorzystaj do obsługi funkcji na których szczególnie ci zależy, ułatwiając sobie działanie. Duże i podświetlane przyciski kontrolera pozwalają szybko znaleźć potrzebne funkcje. Podgląd funkcji dostępny jest na ośmiu cyfrowych wyświetlaczach wysokiej rozdzielczości. Kiedy zaznaczasz ścieżkę myszką FaderPort 8 automatycznie to wykrywa pozwalając w dodatkowy sposób sterować funkcjami których potrzebujesz, dokładnie w momencie kiedy po nie sięgasz. To jest właśnie ten sposób obsługi programów DAW, o jakim zawsze marzyłeś!

  Pojedyncze przyciski dla najważniejszych funkcji

  W unikalnej sekcji nawigacji FaderPort 8 znajdziesz przyciski ośmiu kluczowych funkcji, które maksymalnie ułatwiają pracę. Dedykowanymi przyciskami możesz błyskawicznie aktywować nagrywanie na wszystkich ścieżkach, zarządzać ustawieniami wyciszenia i solo, włączyć podgląd ścieżek, torów i VCA które chcesz zobaczyć, i znacznie więcej. Nie ograniczają cię też gotowe ustawienia: szybki dostęp do swoich ulubionych funkcji możesz przypisać do czterech programowalnych przycisków User.

  Znajdziesz niezliczoną ilość sposobów na to, jak korzystać z sekcji Session Navigator w FaderPort 8. Te, wyjątkowe i wszechstronne kontrolery przyspieszą i ułatwią ci miksowanie oraz edycję ścieżek:

  Poruszaj się szybko wzdłuż ścieżek używając enkodera, lub przełączaj między nimi za pomocą strzałek,
  Zbliżaj i odsuwaj widok enkoderem w trakcie edycji. Chcesz powiększyć lub pomniejszyć ślady? Użyj przycisków strzałek!
  Poruszaj się płynnie wzdłuż linii czasu używając enkodera, albo skokowo przy pomocy strzałek.
  Włącz ścieżkę kliku i ustal tempo za pomocą enkodera lub przycisków strzałek; aby nabić tempo wystarczy nacisnąć enkoder
  Otwórz ścieżkę markerów i enkoderem lub przyciskami strzałek przełączaj między markerami, marker wstawisz naciskając enkoder
  Przełączaj się szybko między sekcjami na ścieżce Aranżera w Studio One lub między Obiektami w programach DAW obsługujących protokół Mackie Control/HUI.
  Trzymaj stałą kontrolę nad głównym tłumikiem poziomu Master

  Uniwersalna kompatybilność i ścisła integracja ze Studio One®.

  Intuicyjność FaderPort 8 i obsługa protokołów Mackie Control oraz HUI pozwalają na szybką i łatwą obsługę większości programów DAW. Nie trzeba instalować dodatkowych sterowników; po prostu podłącz sterownik do portu USB i przejmij kontrolę nad swoim miksem i wtyczkami.
  Jednak, FaderPort 8 stanie się niemalże magicznym kontrolerem gdy połączysz go z aplikacją PreSonus Studio One. (W zestawie wersja Studio One Artist). Będziesz zachwycony tym, jak szybko przebiega twoja praca.

  Przed tobą niesamowicie szybka i wydajna praca w studio!

  Z kompaktowym, łatwym w obsłudze kontrolerem FaderPort 8 możesz cieszyć się najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem działania, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś! Ale nie wierz na samo słowo – odwiedź dobry sklep muzyczny i samodzielnie wypróbuj jak działa FaderPort 8!

  SPECYFIKACJA

  Wejście/Wyjście
  1 port USB 2.0,
  1 gniazdo dla przełącznika nożnego obsługującego funkcje Stop/Start.
  Suwaki
  8 czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków o dł. 100 mm,
  Zmotoryzowany napęd z podwójnym serwo, o szybkim i cichym działaniu,
  Bardzo gładkie w dotyku i bardzo szybkie,
  Wytrzymała konstrukcja,
  Rozdzielczość: 10-bitowa, 1,024 kroki.
  Przyciski i pokrętła
  Kontrolery ogólne: Undo/Redo, Arm All, Solo/Mute Clear, Timecode, Click On/Off z Tap Tempo, 4 programowane przyciski User, 8 przycisków funkcyjnych, Macro, Link dla parametrów, Bypass dla wtyczek,
  Kontrolery kanałów: Level, Pan, Solo, Mute, Select, Rec Arm,
  Kontrolery Automatyki: Touch, Latch, Trim, Write, Read, Off,
  Opcjonalne funkcje suwaków: Plug-in Edit, Bus Sends, Pan,
  Podgląd: Mix, Project, Transport, Undo,
  Sekcja Transport: Play, Stop, Fast Forward, Rewind, Record, Loop, Return to Zero (Funkcje różnią się zależnie od programu DAW.),
  Nawigacja: Przewijanie ścieżek, przełączanie kanałów, przewijanie po lini czasu, Zoom pionowy i poziomy, wstawianie markerów, przełączanie markerów Nast./Poprz., przełączanie między Obiektami Nast.- Poprz., funkcja Nudge,
  Zarządzanie widokami sekcji Console: Pokaż/Ukryj: Audio Track, Inputs, MIDI Tracks, Buses, Outputs, VCA, FX; Show All,
  Wyświetlacze: 8 cyfrowych, wysokiej rozdzielczości wyświetlaczy, widok timecode, poziomy kanałów.
  Zasilanie
  Zewnętrzny zasilacz 12 V DC, 2 A