PreSonus StudioLive Mixer AR22 USB Mikser cyfrowy

 • Dodaj recenzję:
  • 9520
  • Producent: PRESONUS
  • Czas realizacji: 2-5 dni
  • 2 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  PreSonus StudioLive Mixer AR22 USB Mikser cyfrowy

  PreSonus StudioLive® AR22 USB to mikser hybrydowy, który ułatwia miksowanie i nagrywanie m.in. koncertów, produkcji studyjnych i prób zespołów. To mikser dla muzyków: lekki, uniwersalny, mający wiele funkcji, wyposażony w złącza analogowe i cyfrowe narzędzia, a przy tym łatwy w obsłudze. Miksuj z wykorzystaniem słynnych preampów PreSonusa, pracujących w klasie A i z trzypasmowym korektorem. Twórz wielościeżkowe nagrania przy pomocy cyfrowego interfejsu audio (24 bity /96 kHz, USB 2.0) i dołączonego oprogramowania do nagrywania Capture™ oraz programu DAW – Studio One® 3 Artist – lub nagraj główny miks na zintegrowanym rejestratorze na karty SD. Prześlij muzykę bezprzewodowo przy użyciu wbudowanego Bluetootha. Mikser StudioLive AR22 USB jest kompaktowy i gotowy do drogi, co zapewnia najlepsze rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do miksowania i nagrywania.

   

   

  Ma wszystkie złącza i regulatory niezbędne do miksowania i nagrywania. Dodatkowo oprócz 16 wejść mikrofonowych i 20 symetrycznych wejść liniowych otrzymujesz 2 wysokoimpedancyjne wejścia instrumentalne, abyś mógł podłączyć gitarę lub bas bezpośrednio do miksera, bez żadnego di-boksa. Wyjątkowy Super Channel (kanały 21-22) pozwala na podłączenie czterech stereofonicznych źródeł analogowych lub cyfrowych naraz, co umożliwia wykorzystanie miksera z najnowocześniejszymi urządzeniami. Podłącz dwa różne odtwarzacze do niesymetrycznych wejść stereo RCA i 1/8″, przesyłaj bezprzewodowo muzykę ze smartfona przez Bluetooth i odtwarzaj stereofoniczny dźwięk z wbudowanego rejestratora na karty SD lub z podłączonego przez USB komputera Mac lub Windows. Oprócz nagrywania głównego miksu rejestrator na karty SD może też odtworzyć maksymalnie 32 GB plików MP3 lub WAV, np. z muzyką programową lub podkładami.

  Dzięki pokładowemu Bluetooth® 4.1 możesz sparować swój telefon z mikserem StudioLive AR22 USB i mieć natychmiastowy dostęp do swojej kolekcji muzyki w celu odtwarzania jej w przerwach jako podkładu lub do ćwiczenia słuchu. Zyskujesz procesor efektów stereo z 16 presetami, w tym z pogłosami, chorusami i delayami. Osobny powrót efektów z suwakiem regulacji poziomu i osobne wysyłki monitorowe pozwalają na ustawienie poziomu efektów w miksie głównym i miksie monitorowym. Możesz nawet wyłączać efekty przy pomocy nożnego przełącznika (opcjonalnego). 22-kanałowy mikser StudioLive AR22 USB zapewnia 12 kanałów mono i 4 stereo z 60-centymetrowymi suwakami, stereofoniczny Super Channel i wbudowany interfejs USB 2.0 22×4. Ma cechy/funkcje, których spodziewałbyś się po większej konsolecie analogowej, w tym: pan, mute, solo PFL/AFL, filtr górnoprzepustowy, 3-pasmowy korektor półparametryczny (kanały mono mają regulowany zakres pasma środkowego) i niezależną szyną solo. A do tego, oprócz Studio One Artist i Capture, otrzymujesz Studio Magic Plug-in Suite, który dostarcza mnóstwo przydatnych wtyczek w formatach VST, AU i AAX, wyselekcjonowanych spośród najlepszych marek instrumentów wirtualnych i efektów.