ROLI Seaboard Block kontroler MIDI

 • Dodaj recenzję:
  • 10456
  • Producent: ROLI

  ROLI Seaboard Block kontroler MIDI

   

   

  Seaboard Block to to najnowszy model wielokrotnie nagradzanej technologii Seaboard firmy ROLI. Jest to przenośny, wydajny ekspresyjny kontroler MIDI, który działa samodzielnie, a także łączy się z innymi blokami w modułowym systemie ROLI BLOCKS. Seaboard Block zastępuje tradycyjną i odporną na nacisk powierzchnię klawiaturę na miękką, umożliwiającą swobodny dotyk i kształtowanie dźwięków bez żadnych granic.

  Seaboard Block posiada ogromną bibliotekę dźwięków, od sekcji smyczków po pozbawione zakłóceń dźwięki syntezatorowe. Można mieć dostęp do dźwięków na telefonie komórkowym lub na komputerach stacjonarnych za pośrednictwem dołączonego oprogramowania i dodawać do swojej kolekcji, kupując zestawy akcesoriów znanych artystów, jak Steve Aoki, RZA czy WondaGurl. Gabaryty  urządzenia czynią sprzęt jeszcze bardziej przenośnym, dostępne funkcję sprawiają, że jest najbardziej wszechstronny, a dodatkowo najbardziej przystępny cenowo.

   

   

  Cechy:

  - Wielokrotnie nagradzany interfejs Seaboard,
  - Technologia dotykowa 5D: Strike, Press, Glide, Slide, Lift,
  - 24 rowków, powierzchnia do odtwarzania dwóch oktaw,
  - Ponad 200 dźwięków dodanych,
  - urządzenie bezprzewodowe i przenośne,
  - Pakiet oprogramowania: NOISE, Equator Player, BLOCKS Dashboard,
  - Łączy się z innymi blokami za pomocą złączy DNA.

   

   

  Specyfikacja


  - Łączność i Porty: Port USB-C (wyjście MIDI i zasilanie), Pełna kompatybilność MIDI przez USB i Bluetooth LE, 8 złączy DNA BLOCKS,
  - Źródło zasilania: zasilanie bateryjne i przez USB,
  - Wymiary (wys. x dł. x szer.): 247 x 282 x 141 mm,
  - Waga: 710 g.