Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

AUDAC ALTI4M 2-way 4" design wall sound projector Black and White version – 30W – 16Ω 100V – 24W, 12W

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 15161
  • Producent: AUDAC

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 199,00 zł brutto
  • 1 410,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

ALTI4M to wariant głośników podwieszanych ALTI, wyposażony w odlewany wspornik montażowy do montażu na ścianie i suficie. Pozwala to na taki sam projekt i tożsamość systemu audio w całej instalacji w przypadku, gdy w niektórych obszarach nie można zastosować rozwiązań wiszących ze względu na wysokość lub konstrukcję sufitu. Akustyka i konstrukcja są wykonane w identyczny sposób, a połączenia są wykonane za pomocą odpornych na warunki atmosferyczne złączy AWX5 ™, a konstrukcja ta ma stopień ochrony IP65.

ALTI4M posiada 2-drożny 4-calowy przetwornik wysokotonowy z zamontowanym współosiowo 1-calowym przetwornikiem wysokotonowym z miękką kopułką i jest wyposażony we wtyczkę fazową zapewniającą doskonałą wydajność pozaosiową. Dwudrożna kombinacja z wysokiej jakości obudową z polipropylenu i kunsztem inżynierii akustycznej gwarantuje najwyższą wydajność w wymagających zastosowaniach. Uzyskuje się ciągłą moc 30 W (RMS) i maksymalną moc 60 W.

 

Innowacyjna osłona tylna
Wysokiej jakości obudowa z polipropylenu
Szeroki kąt otwarcia
2-drożna konstrukcja głośnika
Wyraźna i naturalnie słyszalna muzyka i mowa
Oszałamiająco zaprojektowana i elegancko wyglądająca obudowa ABS
Niezliczone możliwości montażu
Konstrukcja oceniana na zewnątrz
Wodoodporne złącze AWX5 ™

 

SZEROKI KĄT OTWARCIA

Szeroki kąt otwarcia głośnika gwarantuje wyjątkowe rozproszenie we wszystkich rodzajach zastosowań i miejscach z wysokimi sufitami i dużymi otwartymi przestrzeniami. Starannie dobrane komponenty i konstrukcja gwarantują optymalne pokrycie w całym zakresie częstotliwości.

 

UNIKALNE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Uchwyt montażowy odlewany ciśnieniowo umożliwia montaż na ścianie i suficie pod dowolnym kątem. Ten obrotowy wspornik zapewnia taką samą konstrukcję i tożsamość systemu audio w całej instalacji. W niektórych obszarach nie można stosować rozwiązań wiszących ze względu na wysokość sufitu lub inne konstrukcje.

 

GŁOŚNIK ODPORNY NA WILGOĆ

Dzięki specjalnej powłoce nałożonej na przetworniki, seria ALTI nadaje się również do zastosowań o wysokim poziomie wilgotności, takich jak zewnętrzne tarasy, łazienki i wiele innych!