BOSE DesignMax DM6SE głośnik naścienny zewnętrzny/wewnętrzny para

 • Dodaj recenzję:
  • 829682-0210
  • Producent: BOSE

  • Historia ceny
   Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 435,00 zł brutto

  DesignMax DM6SE głośnik naścienny para

   

   

  Dźwięk premium, aby zmaksymalizować każdy projekt.

   

  Z dwudrożnymi głośnikami koaksjalnymi, głośnik DesignMax DM6SE o mocy 125 W oferuje bogate tony niskie i wyraźne, zrozumiałe wysokie tony - wraz z wysokiej jakości estetyką, która uzupełnia każdą komercyjną instalację dźwiękową. DM6SE posiada 6,5-calowy głośnik niskotonowy i 1,25-calowy głośnik wysokotonowy koaksjalnie zamontowane w systemie Dispersion Alignment, zapewniając zakres częstotliwości od 59 Hz do 20 kHz. DM6SE jest montowany na powierzchni, posiada ocenę IP55 do użytku na zewnątrz i zamyka się na ukrytej uchwycie QuickHold U-bracket, co zapewnia szybki i bezpieczny montaż.

   

   

  Kombinuj modele DesignMax, aby uzupełnić każdy projekt, niezależnie od jego rozmiaru - 12 głośników, które można łączyć i dopasowywać, od modeli o niskim profilu o średnicy 2 cali do głośników wysokotonowych z 8-calowymi przetwornikami o dużym SPL i opcjami ocenionymi do użytku na zewnątrz.

   

  Dostarczaj bogate tony niskie i wyraźne, zrozumiałe wysokie tony z dwudrożnymi głośnikami koaksjalnymi - nie wymaga to DSP ani EQ. Aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk, użyj wybranych procesorów sygnałowych i wzmacniaczy Bose, aby włączyć korekcję głośnika Bose i przetwarzanie SmartBass, które rozszerza wydajność i odpowiedź na każdym poziomie słuchania.

   

  Zapewnij spójne doświadczenie słuchowe w całym pomieszczeniu dzięki systemowi Dispersion Alignment, który dopasowuje wzór akustyczny głośnika niskotonowego do wzoru głośnika wysokotonowego.

   

  Dostosuj do każdego projektu dzięki eleganckiej formie, minimalnej ramce z kratką dostępną w czerni lub bieli oraz wymiennym logotypom.

   

  Zredukuj czas instalacji za pomocą opatentowanego systemu montażu QuickHold, który zmniejsza również obciążenie, uciążliwości i szansę na uszkodzenie produktu.

   

  Z łatwością zainstaluj z standardowymi akcesoriami branżowymi - wszystkie modele zawierają złącza Euroblock, modele wpuszczane w sufit posiadają płaszcz oceniony, mostki kafelkowe oraz przedni dostęp do okablowania audio, co ułatwia instalację i rozwiązywanie problemów.

   

  Zainstaluj DM6SE na zewnątrz - posiada ocenę IP55 z standardową aluminiową kratką do użytku na zewnątrz.

   

  Dane techniczne

  Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB)  - 65 - 17 000 Hz
  Pokrycie nominalne (H x V) - 130 ° x 130 °
  Moc, szczyt - 400 W.
  Maksymalny SPL @ 1m - 111 dB
  Zakres częstotliwości (-10 dB) - 55-20 000 Hz
  Power Handling, długoterminowy ciągły - 100 W.
  Czułość (SPL / 1 W @ 1 m) - 91 dB

  Nominalna impedancja  - 8 Ω (bypass transformatora)

   

  Dodatkowe akcesoria.