Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

RCF COMPACT M 06 Black / Biały DWUKIERUNKOWY GŁOŚNIK PASYWNY

  • 3 185,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

 

COMPACT M 06 to uniwersalny, dwudrożny, szerokopasmowy, współosiowy system głośnikowy, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań.

 

COMPACT M 06 to uniwersalny, dwudrożny system głośników szerokopasmowych, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań. Jego zrównoważony dźwięk jest dużym atutem w zastosowaniach bliskiego pola, zapewniającym najlepszą zrozumiałość. M 06 charakteryzuje się wysoką czułością, typową dla profesjonalnych kolumn audio, dzięki zastosowaniu przewymiarowanych magnesów i jakości dźwięku HI-FI, z płynnym i szerokim pasmem przenoszenia, dzięki neodymowemu tweeterowi kopułkowemu prowadzonemu falowo. Poziom SPL dźwięku o niskich zniekształceniach, jaki może zapewnić M 06, wykracza daleko poza oczekiwania dotyczące tak kompaktowego rozwiązania. Elegancka i kompaktowa konstrukcja z dokładnym wykończeniem sprawia, że M 06 nadaje się do prawie każdego środowiska, nawet z ograniczeniami architektonicznymi. Opcjonalne akcesoria montażowe pozwalają na użycie M 06 w instalacjach ściennych lub sufitowych

 

Czarny biały


Gdy potrzebujesz wyjątkowego wyglądu, pasującego do koloru wnętrza lub szukasz stylowego, minimalistycznego nagłośnienia do swojego kolejnego setu DJ-skiego, możemy dostarczyć Ci pełny zestaw białych głośników — twardą powłokę do głośników drewnianych lub solidną biały polipropylenowy materiał kompozytowy do systemów przenośnych, w zestawie maszt, w idealnym stylu. Czystość i elegancja, wszystkie dostępne do wykorzystania podczas występów firmowych, wesel i domów modlitwy.

 

Dźwięk uniwersalny


Elegancka, estetyczna konstrukcja, wiele formatów i charakterystyczna jakość dźwięku RCF, która pozwala zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe w dowolnym zastosowaniu, od restauracji i sklepów detalicznych po kluby, przestrzenie korporacyjne i miejsca.

 

Zaangażuj swoich klientów


Kompaktowe wymiary i imponujący stosunek wielkości do wagi do SPL. Są to funkcje, które pozwolą Twojej publiczności cieszyć się wciągającymi doznaniami muzycznymi.

 

Popraw atmosferę dźwięku


Muzyka wspiera zaangażowanie i poprawia poczucie gościnności w otoczeniu, zwłaszcza jeśli odbierana jakość dźwięku jest wyższa. Taki jest cel serii RCF Compact M – optymalna wydajność zarówno w muzyce w tle, jak i wysokiej mocy dźwięku na pierwszym planie.

 

Płynna instalacja


Głośniki Compact M utrzymane są w funkcjonalności i stylu włoskiego designu, zawsze współgrając z każdym rodzajem wnętrza. Dzięki pełnej gamie szaf z litego drewna, wielu punktom podwieszania i akcesoriom czas instalacji jest minimalny. Panel połączeniowy EUROBLOCK można w kilka sekund zastąpić żeńskim panelem połączeniowym Neutrik SpeakON.

 

Dane techniczne:

Moc 100 W RMS
116 dB maks. SPL
Zakres częstotliwości 60 ÷ 20000 Hz
Kąt pokrycia 120° x 80° ze stałą kierunkowością
1 x 6" głośnik niskotonowy o dużej mocy
1 x 1" neodymowy głośnik wysokotonowy z cewką drgającą
Wysokiej jakości szafka ze sklejki
Stalowa kratka przednia z odzieżą
Punkty montażowe dostępne na tylnym, górnym i dolnym panelu
4-stykowe złącze EUROBLOCK (wejście audio i wyjście łącza równoległego)

 

13000582
COMPACT M 06
Black - RAL 9005, EAN 8024530017781

13000721
COMPACT M 06 W
White - RAL 9003, EAN 8024530019334