Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

Zoom H1n przenośny rejestrator dźwięku

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 10362
  • Producent: ZOOM

Zoom H1n przenośny rejestrator dźwięku

Mobilny

 

Zoom H1n to kompaktowy rejestrator dźwięku o wymiarach 50 x 137.5 x 32 mm, który możesz zabrać wszędzie gdzie chcesz. Dzięki temu możesz wykorzystać jego mikrofon do rejestracji wysokiej jakości audio. Urządzenie wspiera 24-bitowe próbkowanie dźwięku w częstotliwości 44.1, 48 lub 98 kHz w Wav oraz różne warianty formatu MP3.

 

 


Nowe sterowanie

Niniejszy rejestrator jest następcą modelu Zoom H1, w wersji oznaczonej symbolem "n" znajdziemy przeprojektowany interfejs użytkownika. Przycisk "one-touch" pozwala na proste uruchomienie nagrywania piosenek, ścieżki dźwiękowej do filmów, wykładów, podcastów i wiele więcej. Ponadto w obecnej wersji zastosowano nowy monochromatyczny ekran LCD o przekątnej 1.25", zachowujący czytelność nawet w jasnym otoczeniu.

 


Nagrywanie bez zniekształceń

Wbudowany ogranicznik pozwala na rejestrację wysokiej jakości dźwięku o natężeniu do 120 dB, dźwięki głośniejsze nie są rejestrowane, aby zachować czystość audio. Ponadto filtr górnoprzepustowy pozwala na wyeliminowanie niechcianych dźwięków o niskiej częstotliwości.

 


Funkcja Overdub

Urządzenie wzbogacono o funkcję Overdub, pozwala ona dodawać warstwy audio w celu uzyskania nagrania pełnego szczegółów.

 


Ułatwiona transkrypcja

H1n pozwala na kontrolę szybkości odtwarzania dźwięku bez zmiany jego wysokości. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia transkrypcję utworów muzycznych i wywiadów.

 


Długi czas pracy na baterii

Maksymalny czas pracy rejestratora to 10 godzin, jednakże maksymalna długość pliku muzycznego zależy od formatu zapisu i pojemności karty pamięci. Zależność tę przedstawiono w poniższej tabeli.

 


Niezbędne złącza

Rejestrator posiada wszystkie najpopularniejsze złącza, na jego obudowie znajdują się takie porty jak wejście Jack służące do podłączenia mikrofonu oraz wyjście słuchawkowe z regulacją głośności. Ponadto produkt został wyposażony w port USB pozwalający na przesył danych między H1n a komputerem oraz wykorzystanie rejestratora w roli mikrofonu USB lub czytnika kart microSD.