Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

Biamp PCR3000RMKIII Uniwersalny odtwarzacz, DVDaudio/CD/MP3 , napęd CD/DVD audio, czytnik kart SD i 2x złącze USB, wbudowany tuner DAB/FM

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 6179
  • Producent: Biamp (Apart)
  • Kod producenta: PCR3000RMKIII

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 925,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 2-5 dni

PCR3000RMKIII uniwersalny odtwarzacz CD/DVDaudio /USB/SD, tuner DAB/FM, Bluetooth

 

PCR3000RMKIII jest profesjonalnym, wielofunkcyjnym odtwarzaczem CD/USB/SD z wbudowanym tunerem FM oraz systememi RDS i DAB+. Wyposażono go w wiele niezależnych wyjść analogowych, koaksjalnych i optycznych wyjść cyfrowych oraz port RS232 umożliwiający stosowanie w zintegrowanych systemach sterowania. Poziom wyjścia analogowego może być regulowany potencjometrem znajdującym sią na panelu tylnym – pozwala on dopasować poziom wyjściowy innych źródeł dźwięku. Dodatkowo istnieje wyjście wspólne. Domyślnymi źródłami sygnału dla PCR 3000R MKII są nośniki CD/USB/SD, w momencie gdy odtwarzacz CD/USB/SD,  jest nie aktywny multiodtwarzacz zostanie automatycznie przełączony na tuner (FM lub DAB +), pod warunkiem, że tuner nie jest w trybie uśpienia.

 

Port USB oraz gniazdo kart SD znajduję się z przodu. Bliźniacze gniazda z tyłu urządzenia zapobiegają kradzieży nośnika pamięci. Całkowita liczba utworów jest ogromna, ponieważ można odtworzyć aż do 9 999 utworów. Urządzenie posiada przełącznik trybu pracy pomiędzy Auto Play i Cue. Gdy PCR3000RMKII jest w trybie automatycznego odtwarzania, urządzenie rozpocznie odtwarzanie automatycznie, pod warunkiem że jest włączone. W trybie Cue urządzenie będzie czekać na polecenia odtwarzania. Funkcja ta pozwala odtworzyć utwór konkretny bez uruchamiania automatycznego odtwarzania.

PCR3000RMKII może być sterowany za pomocą przycisków znajdujących się na przednim panelu. Możliwe jest także sterowanie za pomocą pilota (w zestawie) lub poprzez magistralę komunikacyjną RS232. Dzięki funkcji uczenia się do przesyłania poleceń z dołączonego pilota zdalnego, istnieje możliwość sterowania urządzeniem za pomocą innego pilota na podczerwień. Odtwarzacz CD/USB/SD posiada dodatkową cyfrowąregulację głośności, która może być obsługiwana zdalnie lub za pomocą innego systemu sterowania wykorzystującego komendy z poru RS 232.

 

 

 

 

Specyfikacja:

Uchwyty rack 19’’ (483mm) TAK
Wysokość (1 U = 44mm) 1 U
Głębokość 310mm
Głębokość wraz przednią płytą 320mm
Zasilanie 230V
Radio FM TAK
Radio DAB / DAB +  TAK
CD TAK
USB 32 GB do 9 999 utworów
SD 32 GB do 9 999 utworów
Odtwarzane formaty muzyczne MP3, WMA
Wyjścia niesymetryczne 2 x RCA + KOMBO RCA
Wyjścia cyfrowe 1 x optyczne; 1 x koakcjalne
Pilot podczerwieni IR TAK
Port RS 232 TAK
Zastosowanie w instalacjach 100V TAK
Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych TAK