Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

JBL EON ONE MK2 z zasilaniem bateryjnym posiada wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, procesory DSP dbx i Lexicon, funkcje Bluetooth oraz uniwersalną aplikację do sterowania.

  • 5 759,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

 

JBL EON ONE MK2 z zasilaniem bateryjnym posiada wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, procesory DSP dbx i Lexicon, funkcje Bluetooth oraz uniwersalną aplikację do sterowania. Wszystko to w lekkiej, przenośnej obudowie, którą można nosić w jednej ręce.

 

EON ONE MK2 dostarcza wierności, z której słynie JBL, łącząc geometrycznie zoptymalizowaną, ośmio-głośnikową matrycę w kształcie litery C z 10 calowym głośnikiem niskotonowym, aby zapewnić wiodącą w swojej klasie czystość i pokrycie z szeroką dyspersją i maksymalną mocą wyjściową 123 dB.

 

 

 

EON ONE MK2 został zaprojektowany z myślą o wszechstron- ności i łatwości użycia: dzięki pełnemu zestawowi efektów i presetów Lexicon i dbx, z możliwością regulacji od począt- kującego do zaawansowanego możesz wybrać swoje charak- terystyczne brzmienie w jednej chwili, Funkcja Variable Power Performance automatycznie optymalizuje wydajność zasila- nia do pracy z zasilaniem sieciowym lub akumulatorowym. Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth i sześcio- godzinna praca na baterii dopełniają zalet tego uniwersalnego systemu typu „wszystko w jednym”.

 

EON ONE MK2 jest idealny dla szerokiego grona użytkowni- ków, od muzyków ulicznych, wokalistów/twórców piosenek poszukujących profesjonalnego brzmienia bez zasilania prądem, przez edukatorów i dostawców usług hotelarskich, dla których priorytetem jest szybka konfiguracja i łatwość użycia, po kościoły i firmy rentalowe, które wymagają przenośnych rozwiązań do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Krótko mówiąc: jest to system, który sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Prezenterzy, instruktorzy fitness i muzycy docenią funkcję Soundcraft Easy Ducking, która obniża głośność muzyki w tle po wykryciu mowy. Presety DSP i wbudowany sprzętowy korektor z 3 stałymi pokrętłami sprawiają, że jeszcze łatwiej jest dopracować swoje charakterystyczne brzmienie.

 

PEŁNA KONTROLA, NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

EON ONE MK2 może być sterowany za pomocą uniwersalnej aplikacji JBL Pro Connect, która zapewnia zdalny dostęp do każdej funkcji i presetu, bezpośrednio z telefonu lub tabletu; technologia ActiveSync zapewnia, że aplikacja i system LCD są zawsze w doskonałej synchronizacji. EON ONE MK2 oferu- je strumieniowe przesyłanie dźwięku w standardzie Bluetooth 5.0 do jednego urządzenia, z możliwością sterowania nawet 10 urządzeniami.

 

PRZENOŚNY I NIEZAWODNY

 

Ważący zaledwie 19,3 kg EON ONE MK2 został zaprojektowa- ny tak, aby można go było przenosić w jednej ręce i posiada ergonomiczny uchwyt, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie. System zamknięty jest w wytrzy- małej polipropylenowej obudowie, która jest wystarczająco odporna, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi koncertami; jak każdy głośnik JBL, EON ONE MK2 przechodzi 100 godzin testów wytrzymałościowych, aby upewnić się, że będzie działać bez zarzutu w rzeczywistych warunkach.

 

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ AKUSTYCZNA

 

EON ONE MK2 wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek inny system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowany układ ośmiu 2-calo- wych głośników wysokotonowych w kształcie litery C współ- pracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając płynną, równą odpowiedź aż do 37 Hz, z szeroką dyspersją po- ziomą i głębokim rzutem pionowym, które zapewniają niesa- mowite brzmienie w każdym miejscu pomieszczenia.

Dzięki umieszczeniu akumulatora w kolumnie, obudowa głośnika niskotonowego została zoptymalizowana akustycz- nie, aby zapewnić najgłębsze i najbardziej naturalne niskie tony.

 

MOC, KTÓRA DZIAŁA MĄDRZEJ, A NIE CIĘŻEJ

 

Solidny wzmacniacz EON ONE MK2 o mocy 1500 W (szczy- towej) zapewnia czysty, wolny od zniekształceń dźwięk na każdym poziomie głośności. Technologia Variable Power Performance automatycznie optymalizuje wydajność dla zasi- lania sieciowego lub bateryjnego, zapewniając 4 dB dodatko- wego wzmocnienia po podłączeniu do zasilania sieciowego. Będzie Cię słychać głośno i wyraźnie, bez względu na to, gdzie grasz.

 

 

 

NAJLEPSZE BRZMIENIE DZIĘKI PRO FX

 

Cechy:

EON ONE MK2 posiada pełen zestaw profesjonalnych proceso- rów DSP, w tym pogłos, chorus i delay Lexicona oraz technolo- gię dbx DriveRack Inside, w tym AFS (Automatyczna Eliminacja Sprzężenia), oraz 8-pasmowy korektor dźwięku.

Układ 8 dwucalowych głośników wysokotonowych
w kształcie litery C zapewnia doskonałą przejrzystość i dyspersję 140°H x30°V dla dźwięku wypełniającego pomieszczenie

10 calowy głośnik niskotonowy w akustycznie zoptymalizowanej obudowie generuje naturalne, gładkie niskie tony od 37 Hz

Funkcja Variable Power Performance automatycznie optymalizuje moc wyjściową, aby zapewnić o 4 dB wyższą wydajność po podłączeniu do stałego prądu - 123 dB SPL i 119 dB przy zasilaniu z akumulatora

Wbudowany wzmacniacz o mocy 1500 W (szczytowa)

Pasmo przenoszenia: 37 Hz - 20 kHz @ -10 dB; 45 Hz - 20 kHz @ -3 dB

Łatwo wymienialna bateria zapewnia 6 godzin pracy; bateria jest zintegrowana z kolumną dystansową
w celu poprawy stabilności i optymalizacji objętości akustycznej obudowy dla doskonałej odpowiedzi

w zakresie niskich częstotliwości

 

Wbudowany 5-kanałowy mikser cyfrowy

 

 

 

Trzy stałe pokrętła EQ umożliwiają szybki, praktyczny dostęp do wbudowanego EQ

Wszechstronny zestaw profesjonalnych procesorów DSP Lexicon, w tym reverb, chorus i delay

Technologia dbx DriveRack Inside oferuje AFS (Automatyczną Eliminację Sprzężenia Zwrotnego), 8 pasm parametrycznego EQ i wygodne presety

Soundcraft Easy Ducking automatycznie ścisza muzykę

Triple-Tier DSP pozwala użytkownikom na wybór początkującego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego sterowania

Wejścia/wyjścia obejmują 3 gniazda Neutrik XLR Combo, 1 wejście Hi-Z i sumowane wejście 3.5mm/BT

1⁄4” zbalansowane passthrough z niezależną kontrolą głośności i opóźnieniem głośnika pozwala na rozbudowę systemu analogowego

Dwa kanały zasilania phantom power 48V rozszerzają możliwości podłączenia mikrofonu

Dwa porty USB umożliwiają ładowanie urządzeń z wbudowanego akumulatora lub zasilacza sieciowego

Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth 5.0 do jednego urządzenia, z możliwością sterowania nawet 10 urządzeniami

Kolorowy wyświetlacz LCD EasyNav zapewnia dostęp do wszystkich parametrów

Proste mierniki LED Success wskazują funkcje miksera, takie jak wyciszenie, wykrywanie sygnału i przycięcie

Uniwersalna aplikacja JBL Pro Connect oferuje kontrolę nad każdą funkcją nawet dziesięciu systemów

Komponenty PA są przechowywane w obudowie głośnika niskotonowego, co ułatwia ich przenoszenie jedną ręką

 Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstków

Akcesoria obejmują ładowarkę do dwóch akumulatorów i dodatkowe akumulatory

Waga: 19,3 kg

 

 W zestawie: 

 EON ONE MK2

 Aumulator
„ Podkładka pod kolumnę
„ Kabel ładujący IEC
„ Skrócona instrukcja obsługi