Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

JBL Professional IRX ONE

  • 4 799,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

JBL Professional IRX ONE
HARMAN Professional Solutions, światowy lider w dziedzinie technologii audio, wideo, oświetlenia i sterowania, przedstawia niezwykle łatwy w użyciu system PAJBL Professional IRX ONE.

 

Jest on wyposażony w zaawansowany pakiet akustyczny, 3-kanałowy mikser i strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0.

 

 

 

 

"To, co naprawdę wyróżnia IRX ONE, to jego prostota typu plug and play"


– powiedział Brandon Knudsen, menedżer produktu ds. przenośnych rozwiązań PA w HARMAN Professional.

"Wiele profesjonalistów z branży edukacyjnej, hotelarskiej i muzycznej, szuka profesjonalnego systemu, który nie tylko świetnie brzmi, ale jest naprawdę łatwy w użyciu dla każdego. W IRX ONE wystarczy podłączyć mikrofon, instrument lub źródło dźwięku Bluetooth, bez skomplikowanej konfiguracji".

 

 

JBL Professional IRX ONE


Konstrukcja IRX ONE to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji sprzętu audio. Wyposażona w sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, sekcja średnio-wysokotonowa, zapewnia wyjątkową klarowność, szeroki sweet spot i płynne pokrycie od przodu do tyłu. Dodatkowo, 8-calowy głośnik niskotonowy wykorzystuje konstrukcję bass-reflex, zapewniając dokładne przenoszenie niskich częstotliwości od 40 Hz.

 

 

 

 

Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych użytkowników, IRX ONE zawiera wygodny 3-kanałowy mikser z obsługą najpopularniejszych typów połączeń, a także zintegrowaną kultową funkcję automatycznego tłumienia sprzężeń dbx (AFS) i system Ducking.

 

 

Najważniejsze cechy:


Zaawansowana technologia akustyczna i płynne pokrycie
Koncertowa matryca IRX ONE w kształcie litery C zawiera sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, które zapewniają płynne pokrycie, bogatą klarowność i szeroki sweet spot. IRX ONE wyposażono w 8-calowy głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, aby zapewnić niskie pasmo przenoszenia do 40 Hz.

 

Ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja


Łatwy do przenoszenia jedną ręką, IRX ONE ustawia się w ciągu kilku sekund. Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstka. Dodatkowo, elementy dystansowe kolumn i sekcja średnio-wysokotonowa wygodnie mieszczą się z tyłu IRX ONE.

 

Prosty w zarządzaniu 3-kanałowy mikser


IRX ONE posiada 3-kanałowy mikser, który obsługuje najpopularniejsze połączenia, w tym wejścia ¼" i XLR z dołączonym zasilaniem phantom 48V i zbalansowanym wyjściem miksowania ¼". Automatyczne tłumienie sprzężeń dbx (AFS), 5 presetów EQ i Soundcraft audio ducking zapewniają profesjonalne wrażenia.

 

Zintegrowane strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0


Wykorzystując najnowszy chipset Bluetooth 5.0, IRX ONE zapewnia doskonałą jakość dźwięku i przesyłanie strumieniowe na duże odległości.

 

 

Mobilność bez wysiłku


Ważący zaledwie 15,5 kg IRX ONE posiada wytrzymałą i lekką obudowę. Jest łatwy w obsłudze i transporcie dla jednej osoby. Dzięki temu zapewnia możliwość tworzenia występów i prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

 

Stworzone z myślą o trwałości


IRX ONE został zbudowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości, która obejmuje rygorystyczny 100-godzinny test obciążeniowy i pełną trzyletnią gwarancję.

 

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:


Głośnik niskotonowy 8", głośnik wysokotonowy 6x 2"
Kąt wiązki H x V: 160° x 80
Maks. SPL: 128 dB (szczyt)
Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 20 kHz @ 4pi (-10 dB)
3-kanałowy mikser
Wejście mikrofonowe z zasilaniem phantom 48V
Wzmacniacz klasy D o szczytowej mocy wyjściowej 1300 W
Impedancja wejściowa: 4,4 kΩ wejście mikrofonowe, 1MΩ zbalansowane gniazdo Hi-Z
Wzmocnienie wejścia MIC: 55 dB
Wzmocnienie wejścia HI Z: 48 dB
Częstotliwość zwrotnicy: 260 Hz
Wejścia/wyjścia: 2x mikrofon/linia XLR combo, 1 x wejście HiZ - jack 6,3 mm, 1x Mix Out - jack 6,3 mm
Strumieniowanie audio przez Bluetooth 5
Wymiary: 267 x 400 x 597 mm
Waga: 15,5 kg