Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

LDM LDM T1100 Odbiornik mikrofonu bezprzewodowego LDM T1100 z regulacją częstotliwości Współpracuje z 1 mik. bezprzewodowym

  • 600,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 
Odbiornik mikrofonu bezprzewodowego z regulacją częstotliwości. Technologia True Diversity.

 

Ręczna regulacja częstotliwości. Możliwość synchronizacji przez IR. 100 kanałów UHF. Zasięg mikrofonu bezprzewodowego – 30-60m.

Pasmo UHF:606-630 lub 823-832 MHz
W zależności od wybranego typu

 

Zastosowanie: moduł do wbudowania.

Główne cechy systemu:

1 kanał audio (może pracować z jednym mikrofonem bezprzewodowym jednocześnie)
system antenowy Tru Diversity. W tym systemie każda z anten podłączona jest do oddzielnego odbiornika radiowego, a sygnały z obu odbiorników są podłączone do procesora, który monitoruje ich poziom. Procesor w każdej chwili odczytuje poziom obydwu anten i zawsze przełącza odbiór na tę antenę, która w danym momencie ma silniejszy sygnał. W systemie True Diversity mamy pewność, że sygnał audio ma największy z możliwych odstęp od poziomu szumów w danych warunkach nagłośnienia, czyli ma lepszą dynamikę i czystość brzmienia. System True Diversity, w przeciwieństwie do częściej spotykanego Diversity, zapewnia doskonały zasięg nawet w bardzo trudnych warunkach radiowych, na przykład w tłumie ludzi.
szeroki zakres pracy w paśmie UHF. Mamy do wyboru aż 100 częstotliwości.
wybór dwóch zakresów mocy pracy systemu - im większa moc, tym większy zasięg, ale też krótszy czas pracy baterii w nadajniku. Przy pracy w niewielkiej odległości od odbiornika zaleca się ustawienie mniejszej z mocy.
rozbudowany wyświetlacz LCD odbiornika.