Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

Relacart UR-2Q Czterokanałowy bezprzewodowy system mikrofonowy. Zestaw z 4 mikrofonami doręcznymi

  • 8 720,70 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

 

RELACART UR-2Q - MIKROFONY BEZPRZEWODOWE Z DANTE

 

Automatyczna identyfikacja kanałów Dante
24 bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy i cyfrowo analogowy
Magic EQ - korektor częstotliwości z gotowymi ustawieniami parametrów
Funkcja automatycznego wyszukiwania i wyboru wolnej częstotliwości
Automatyczne dopasowanie częstotliwości w podczerwieni
Odbiornik True Diversity
Szerokopasmowe UHF w zakresie 470 MHz - 960 MHz

 

Czterokanałowy odbiornik bezprzewodowy
Czytelny wyświetlacz OLED pokazuje działające kanały, częstotliwość, poziom baterii nadajników
Do montażu w szafie rack, wysokość 1U
Zasięg pracy do 80 m

 

Czterokanałowy odbiornik typu True Diversity, pozwala na jednoczesne działanie 20 kanałów. System wyposażony jest złącze umożliwiające komunikację w standardzie Dante. Urządzenie działające w sieci Dante zostaje automatycznie zidentyfikowane, a sygnał audio może być skierowany do dowolnego urządzenia działającego w oparciu o ten sam protokół.

Wbudowany 24 bitowy procesor DSP z przetwornikami DAC, ADC oraz autorskim algorytmem minimalizującym zakłócenia spowodowane transmisją bezprzewodową. Korekcja częstotliwości możliwa jest z poziomu odbiornika.

Odbiornik automatycznie skanuje pasmo i dokonuje wyboru wolnej od zakłóceń częstotliwości. Dodatkowo, dostępna jest również funkcja automatycznego dopasowania częstotliwości w podczerwieni. Szerokopasmowy zakres UHF (470 MHz – 960 MHz), umożliwia działanie jak największej ilości mikrofonów bezprzewodowych w jak najwęższym paśmie częstotliwości. System podaje dalej sygnał antenowy, przez co nie wymaga dodatkowego dystrybutora przy połączeniu do 5 odbiorników.

Odbiornik posiada wyświetlacz OLED pokazujący: aktywne kanały i częstotliwości, nazwy nadajników i poziom naładowania ich baterii. Ponadto, diody LED wskazują siłę sygnału radiowego i antenowego.

 

 

Bezprzewodowy mikrofon doręczny UH-2, charakteryzuje prosta i solidna konstrukcja, z czytelnym wyświetlaczem OLED. Funkcja dopasowania wzmocnienia. Zasilanie bateriami 2xAA, do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Mikrofon o charakterystyce kardioidalnej z wymienną kapsułą dostępną w wersji dynamicznej i pojemnościowej.

 

 

 

Parametry techniczne:


Zakres częstotliwości nośnej 470 MHz -960 MHz
Szerokość pasma 134 MHz
Modulacja FM
Kompresja audio Relacart Classic audio compression circuit
Kapsuła Kardioidalna, dynamiczna lub pojemnościowa
Moc wyjściowa RF 10 mW/ 30 mW
Bateria 2 x AA
Zużycie prądu 130 mA
Czas działania na 1 zestawie baterii ok. 10 h
Średnica 52 mm
Długość 255 mm
Waga (bez baterii) 235 g

 

Podsumowując, seria UR-2Q to uniwersalny system znajdujący zastosowanie w klubach muzycznych, wielofunkcyjnych halach pokazowych, hotelach czy też przy małych i średnich wydarzeniach. Dzięki wyposażeniu jednostki w protokół Dante zestawienie i dołączenie systemu do sieci jest nieinwazyjne i pozwala na uniknięcie plątaniny kabli, a wbudowany procesor DSP wraz z szeregiem dodatkowych funkcji sprawia, że system świetnie się sprawdzi również w wymagających sytua